Adidas Saatleri Hakkında

Adidas saat markası 1948 yılında Adi Dasslar tarafından kurulmuştur ancak bildiğiniz gibi marka aslında 1924 yılından beri spor malzemeleri ve kıyafetleri konusunda pazarda oldukça aktif olarak bulunuyordu. Dassler ve sonradan Puma markasına hayat veren kardeşi şirketin sahipleriydi ve Berlin’de yapılan Olimpiyatlarda Amerika spor takımına koşucu ekipmanları tedarik ederek profesyonel hayatlarına sponsorluk tacını da katmışlardır.

Adidas atlet ekipmanları ve koşu takımları atletler için büyük kolaylık sağlıyordu ve onlara sporlarını yaparken güç veriyordu, Afro-Amerikan kısa mesafe koşucusu Jesse Owens’a 4 altın madalya kazandırmıştı ve bu daha başlangıçtı.

Adidas Saatleri – Detaylar ve Stil

Günümüzde Adidas ulusları arenada bir atletin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü tedarik eden büyük bir şirket halini aldı ve Adidas’ın en büyük başarılarından biri de Adidas Saatlerini piyasa ile buluşturmaları olmuştur. Bu yolda tasarımcıların aklında tek ve net bir misyon vardı: “Dünyadaki en iyi spor saati markası olmak!”. Görünen o ki markanın yaratıcıları misyonlarını gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor ve şu bir gerçek ki dünyanın pek çok noktasında fanatikler edindiler. Toplamda 150 model saatleri olmasına rağmen Adidas temel olarak 2 stile yoğunlaşmayı tercih etti. Bunlar asıl olarak spor yapılırken rahatlık sağlayan saat türleriydi. Özel olarak futbol, basketbol gibi sporlar için dizayn edildi ve moda dünyasına da spor şıklığını getirmiş oldu.

Spor saatlerin pek çok özelikleri var ve bunlardan en önemlileri hiç kuşkusuz ki dijital kronometreler ve alarm özellikleri. Spor saatler bir sporcunun spor yaparken karşılaşabileceği her türlü duruma karşı özel olarak hazırlandı ve tüm ihtimaller göz önüne alındı. Klasik saatlerin aksine Adidas Spor Saatleri genellikle renkli ve eğlenceli saatlerdir, resmi hayata bile bir renk katabilirler. Kullanıcıya sportif bir görünüm kazandırma konusunda üstlerine yoktur.
İster aktif sporcu olun ister amatör ister sadece sportif görünmek isteyen biri olun, Adidas spor saatleri tam da aradığınız özeliklere sahip ve görünüşünüzü tamamen değiştirerek size istediğiniz rahatlığı getirecektir. Aradığınız şıklık ve rahatlık Adidas Saatlerinde, onlara Saatler.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Aşağıda gördüğünüz model Adidas’ın son teknolojisi dünyanın en gelişmiş, akıllı saati AdidasmiCoach SMART RUN. Bu saat ile ilk kez her seviyedeki koşucular akıllı GPS sistemiyle koşularını takip edebiliyor, kalp atış hızlarını bileklerinden izleyebiliyor aynı anda en sevdikleri müzikleri dinleyebiliyor ve gerçek zamanlı koçluk alabiliyorlar. 
199,20 TL
%36 İNDİRİM
159,00 TL
%29 İNDİRİM
184,00 TL
%45 İNDİRİM