Hakkımızda

İmovasyon Bilişim ve Danışmanlık Ltd. 2008’den bu yana online alanda faaliyet gösteren bir şirkettir ve Saatler.com gibi özel bir alan adını bu işin en iyisini yapma hedefiyle almış bir ekipten oluşmaktadır.

Her biri Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi’nden oluşan pırıl pırıl gençler sizlere garantili, güvenli ve hızlı sanal alışveriş hizmeti sunmak için teknik ve etik her detayın üstüne eğilmekte, her soruna çözüm aramaktadır.

Güvenli ve ilkeli tarzı, samimiyeti ve ticarette en önemli konu verdiği güven ile Saatler.com ziyaretçilerinin ve müşterilerinin beğenisini kazandığı gibi aynı zamanda dünyaca ünlü saat markalarının distribütörlerinin de birlikte çalışmaktan keyif aldıkları ve partner olarak gördükleri bir hale gelmiştir.

Bu başarının arkasındaki en önemli güç siz değerli müşterilerimize ve tedarikçilerimize sağladığımız son derece dürüst ve profesyonel elektronik satış ortamıdır.

Saatler.com önemli saat markalarının Türkiye’deki resmi distribütörlerinin garantisi altında satış yapmayı tercih etmektedir. Bu sayede portföyünde bulunan tüm markaların orijinalliğini %100 garanti eder ve yaptığı her satışın sonuna kadar arkasında durur.

Sevgili müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin güveni ve memnuniyeti ile büyümeye devam edeceğiz. Her zaman da almak istediğimiz kalitede hizmeti müşterilerimize sunma hevesiyle ve iş yapma mantığıyla devam edeceğiz.