Tissot Saatleri Hakkında

Tissot Kol Saatlerinin sahip olduğu şöhret, kalite anlayışı ve moda tutkusu şirketin kurulduğu 1853 yılına kadar uzanıyor ve bizi tarih içinde hoş bir yolculuğa çıkarıyor. Günümüzde halen merkezi anavatanı olan İsviçre dağlarındaki Le Loche semtidir. İkonlaşmış Tissot Kol Saatleri markası Dünyanın en büyük ve en saygı değer saat üreticilerinden olan Swatch Grup’a bağlı bir şirkettir.

Tissot Kol saatleri kuruluşundan itibaren dünya çapında itibar görmüş ve görmeye devam eden pek çok ünlü ve etkili isim tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Bunlar arasında dünyanın en etkili politikacıları, sanatçıları ve sporcuları bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Amerika’nın ikonlaşmış müzik dehası Elvis Presley, Güney Afrikalı Nelson Mandela verilebilir.

Şirket durmaksızın yenilik peşinde ve bu yenilikleri de moda ve estetikle birleştirerek tüketicilere sunuyor. Araştırma ve Geliştirme departmanı şirketin en ağırlık verdiği departmanlardan biri ve bu da şirketin her geçen gün piyasaya yenilik getirmesi demek oluyor. Kol saati üretim endüstrisine getirdiği yenilikler arasında dünyanın ilk çift zamanını gösteren saatlerden yine dünyanın ilk dokunmatik saatleri yer alıyor. Her biri birbirinden kaliteli ve hepsinin de aslında ortak noktası kaliteli olmalarının yanında estetik bir değere sahip olmaları ve modaya uygunlukları.

Tissot Kol Saatleri – Sporla Bağlantın
 
Sportif aktiviteler dendiğinde Tissot saatlerine değinmemek olmaz: Tissot saatlerinin güvenilirliklerini ve doğruluğunu kanıtlayan en önemli faktörler. Günümüzün en önemli pilotlarından biri olan Moto GP Dünya Şampiyonu Nicky Hayden ve 125 CC Moto GP Dünya Şampiyonu Thomas Luthi Tissot saatlerini tercih ediyor. Amerikan IndyCar serisinin ilk kadın şampiyonu olan Danica Patrick de Tissot saatlerini tercih eden isimlerden biri.
NASCAR, Avustralya Futbol Ligi (AFL), Moto GP, Bisiklet Dünya Şampiyonluğu, Eskrim ve Buz Hokeyi gibi zamanın çok değerli olduğu organizasyonlarda da Tissot saatleri resmi olarak kullanılıyor.

Tissot kol saatleri pek çok model ile özellikle kol saati kullanıcılarının hizmetinde. Her bir katalogda çok farklı modaya uygun ve bol özellikli kol saati bulmak mümkün. Geleneksel elle ayarlanabilen kol saatlerinden otomatik hareket mekanizmasına sahip kol saatlerine, elektrik kontrollü kuvars hareket mekanizmasına sahip kol saatlerinden son zamanlarda geliştirilen Otokuvars sistemli kol saatlerine kadar pek çok model mevcut. Otokuvars sisteminin özelliği batarya değişikliğine olan ihtiyacı ortadan kaldırmasıdır.
1.319,00 TL
%47 İNDİRİM
1.469,00 TL
%47 İNDİRİM
459,00 TL
%36 İNDİRİM