Tommy Hilfiger Saatleri Hakkında

Dünyanın en önemli lüks markalarından biri olan Tommy Hilfiger kol saati koleksiyonlarını ilk kez sahneye 1985 yılında New York’ta koydu ve üretimin yapıldığı ilk günden beri kendine has hayran kitlesini oluşturmaya ve geliştirmeye devam ediyor. Klasik Amerikan tarzının en önemli markalarından biri olmayı sürdüren Tommy Hilfiger markası için en önemli olan şey üretilen malların kaliteli ve modaya uygun olmaları.

Tommy Hilfiger markasının kurucusu da oldukça ilginç ve eğlenceli biridir. Her yanıyla yenilikçi bir ruh taşıdığı ortadadır. Kendisinin ilk koleksiyonunda bile yenilikçi ruhunu ön planda tuttu ve çok farklı ve birçoklarının asla aklına gelmeyecek şekilde tişörtler, kısa şortlar ve gömlekler tasarlamıştı. Bu hem o günlerde beğeniyle ve hayranlıkla karşılanmıştı hem de bugün hala onun enteresanlığı devam ediyor ve insanlar bu duruma şaşırmıyor. Eski kıyafetleri canlandırması ve onlara yeni bir hava katması onu dünyanın en iyi ve modern tasarımcısı kılıyor.

Tommy Hilfiger Kol saatleri – Genç, Hipster ve Tasarım Ruhu

1998 yılında New York Parson Tasarım Okulu tarafından yılın tasarımcısı ödülü ile onurlandırıldı ve GQ Moda dergisi tarafından ise yılın erkeği seçildi. Bunlar bir tasarımcı için oldukça büyük başarılar.

Başarıları bunlarla da sınırlı değil ve her geçen gün yeni başarılar edinmeye devam ediyor. Bunlar arasında 2008 yılında oluşturduğu moda tasarımlarıyla aldığı Bambi Ödülü de bulunmaktadır. En çok tercih edilen kadın kıyafetleri üreticisi listesinde bir numaradayken genel marka listesinde en çok konuşulan ve beğenilen 16. Marka konumundadır. Pek çok ünlü markada da karşımıza çıktığı gibi ünlülerin tercih ettikleri markalardan biri. Ünlüler arasında Beyonce ve Enrique Iglesias da bulunuyor. Markaya aşık olanlara örnekler ise Britney Spears ve Lenny Kravitz’dir.